Niobi Research Center (8.x-2.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (56 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Pages
ka: გვერდები

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Closed
ka: დახურულია

en: Subject
ka: სათაური

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Description
ka: აღწერა

en: Public
ka: საჯარო

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Home page
ka: მთავარი გვერდი

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: view
ka: ნახვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: None
ka: არცერთი

en: Test
ka: ტესტი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Open
ka: ღია

en: Manage
ka: მართვა

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Picture
ka: სურათი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Error
ka: შეცდომა

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Add content
ka: კონტენტის დამატება

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: Visibility
ka: ხილვადობა

en: Roles
ka: როლები

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Average
ka: საშუალო

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Table
ka: ცხრილი

en: Maximum length
ka: მაქსიმალური სიგრძე

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Info
ka: ინფო

en: Results
ka: შედეგები

en: Not published
ka: არ არის გამოქვეყნებული

en: - All -
ka: - ყველა -
