Niobi Research Center (8.x-2.0-alpha1) - en to mk translation catalogue (11 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: Actions
mk: Акции

en: Search
mk: Барање

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Settings
mk: Поставки

en: Roles
mk: Улоги

en: Anonymous
mk: Анонимен

en: - All -
mk: - Сите -
