Niobi Research Center (8.x-2.0-alpha1) - en to my translation catalogue (53 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Closed
my: ပိတ်ပါ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Home page
my: အဖွင့် စာမျက်နှာ

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Open
my: ဖွင့်ပါ/ဖွင့်သည်။

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Manage
my: စီမံခန့်ခွဲရန်

en: Picture
my: ရုပ်ပုံ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Error
my: အမှား

en: Add content
my: အကြောင်းအရာ ထည့်ရန်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: From
my: မှ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Average
my: ပျမ်းမျှ

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Table
my: ဇယား

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Clone
my: ပုံစံတူထပ်ပွားပါ

en: Clear
my: ရှင်းလင်းပါ

en: Info
my: အချက်အလက်

en: Results
my: ရလဒ်

en: Not published
my: Publish မလုပ်ရသေးပါ

en: Submissions
my: တင်သွင်းခြင်း

en: From Name
my: ပေးပို့သူ အမည်

en: About
my: အကြောင်း

en: Draft
my: မူကြမ်း

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: - Select a value -
my: - တန်ဖိုးတစ်ခုကိုရွေးချယ်ပါ -
