Niobi Research Center (8.x-2.0-alpha4) - en to ga translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: View
ga: Féach ar

en: Total
ga: Iomlán

en: Picture
ga: Pictiúr

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Completed
ga: Déanta

en: Review
ga: Athbhreithnigh

en: Complete
ga: Déanta

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
