Niobi Research Center (8.x-2.0-alpha4) - en to mr translation catalogue (56 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Pages
mr: पाने

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Group
mr: समुह

en: Type
mr: प्रकार

en: Author
mr: लेखक

en: Closed
mr: बंद

en: Actions
mr: कृती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Public
mr: सार्वजनिक

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Home page
mr: मुख्य पान

en: Download
mr: डाउनलोड

en: view
mr: दाखवा

en: Edit
mr: संपादन

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: None
mr: काहीच नाही

en: Test
mr: चाचणी

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: View
mr: बघा

en: Manage
mr: व्यवस्थापन

en: Notes
mr: टिप्पणी

en: Updated
mr: सुधारित

en: Total
mr: एकूण

en: ID
mr: आय डी

en: Picture
mr: चित्र

en: User
mr: सदस्य

en: Error
mr: तृटी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: All
mr: सर्व

en: Add content
mr: लिखाण समाविष्ट करा

en: Block
mr: भाग

en: Page
mr: पान

en: To
mr: प्रति:

en: From
mr: कडून

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Authored by
mr: लेखक

en: Send
mr: पाठवा

en: Email subject
mr: ईमेलचा विषय(Subject)

en: Maximum length
mr: कमाल लांबी

en: Anonymous
mr: अज्ञात

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Results
mr: निकाल

en: Not published
mr: अप्रकाशित

en: Reports
mr: अहवाल

en: Admin
mr: व्यवस्थापक
