Niobi Research Center (8.x-2.0-alpha4) - en to nn translation catalogue (55 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Pages
nn: Sider

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Group
nn: Gruppe

en: Author
nn: Forfattar

en: Closed
nn: Stengt

en: Subject
nn: Emne

en: Actions
nn: Handlingar

en: Description
nn: Beskriving

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Download
nn: Last ned

en: view
nn: vis

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: None
nn: Ingen

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: View
nn: Sjå på

en: Notes
nn: Notat

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Picture
nn: Bilete

en: User
nn: Brukar

en: Error
nn: Feil

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Add content
nn: Legg til innhald

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: To
nn: Til

en: From
nn: Frå

en: Roles
nn: Roller

en: Published
nn: Publisert

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Plain text
nn: Rein tekst

en: Table
nn: Tabell

en: Maximum length
nn: Maks lengde

en: Anonymous
nn: Anonym

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Workflow
nn: Arbeidsflyt

en: Info
nn: Informasjon

en: Not published
nn: Ikkje publisert

en: Apply
nn: Bruk

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Reports
nn: Rapportar

en: View settings
nn: Innstillingar for visning

en: Trigger
nn: Utløysar

en: - All -
nn: - Alle -

en: Create @type
nn: Opprett @type
