Niobi Research Center (8.x-2.0-alpha4) - en to ps translation catalogue (52 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Pages
ps: پاڼې

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Group
ps: ګروپ

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Subject
ps: موضوع

en: Actions
ps: چارې

en: Description
ps: سپړنه

en: Public
ps: ټوليز

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: None
ps: هېڅ يو

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: Manage
ps: سمبالونه

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: Picture
ps: انځور

en: User
ps: غړی

en: Error
ps: تیروتنه

en: All
ps: ټول

en: Add content
ps: منځپانګه زیاتول

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: To
ps: ته

en: Visibility
ps: لیدوړتیا

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Count
ps: شمیر

en: Warning
ps: خبرتيا

en: Table
ps: لښتيال

en: Maximum length
ps: ټولو زيات اوږدوالی

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Info
ps: مالومات

en: Results
ps: پایلې

en: New
ps: نوی

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: Reports
ps: راپورونه

en: - All -
ps: - ټول -

en: All content
ps: ټولې منځپانګې
