Niobi Research Center (8.x-2.0-alpha4) - en to sq translation catalogue (45 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Pages
sq: Faqet

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Closed
sq: I mbyllur

en: Subject
sq: Subjekti

en: Actions
sq: Veprimet

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: view
sq: shfaq

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: Picture
sq: Fotografia

en: User
sq: Përdoruesi

en: Error
sq: Gabim

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: Visibility
sq: Dukshmëria

en: Roles
sq: Rolet

en: Published
sq: Publikuar

en: Count
sq: Numri

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Send
sq: Dërgo

en: Table
sq: Tabela

en: Anonymous
sq: Anonim

en: Results
sq: Rezultatet

en: Not published
sq: I pa publikuar

en: About
sq: Informacione

en: Reports
sq: Raportet
