Niobi Research Center (8.x-2.0-alpha5) - en to sr translation catalogue (50 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Subject
sr: Предмет

en: Description
sr: Опис

en: Public
sr: Јавно

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: Manage
sr: Управљај

en: Total
sr: Укупно

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Error
sr: Грешка

en: Created
sr: Направљено

en: Block
sr: Блок

en: Roles
sr: Улоге

en: Maximum length
sr: Максимална дужина

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Size of textfield
sr: Величина текстуалног поља

en: Changed
sr: Промењен

en: Completed
sr: Завршено

en: Review
sr: Провера података

en: Complete
sr: Успешно завршена поруџбина

en: Administrator
sr: Администратор

en: Reports
sr: Извештаји

en: Draft
sr: Предлог

en: Placeholder
sr: Резервисано место

en: All content
sr: Сав садржај

en: - Select a value -
sr: - Одабери -

en: Wide
sr: Широко

en: Full HTML
sr: Комплетан HTML

en: %name: may not be longer than @max characters.
sr: %name: не дуже од @max знакова.

en: Basic block
sr: Основни блок

en: Basic HTML
sr: Основни HTML

en: Restricted HTML
sr: Ограничени ХТМЛ

en: Max 1300x1300
sr: Максимално 1300x1300

en: Max 2600x2600
sr: Максимално 2600x2600

en: Max 325x325
sr: Максимално 325x325

en: Max 650x650
sr: Максимално 650x650

en: Narrow
sr: Уско
