Nivo Slider (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Delete
et: Kustuta

en: Description
et: Kirjeldus

en: Weight
et: Kaal

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Name
et: Nimi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Theme
et: Teema

en: Options
et: Valikud

en: Published
et: Avaldatud

en: General
et: Üldine

en: Configuration
et: Seadistus

en: Navigation
et: Menüü

en: Rows
et: Ridu

en: Random
et: Juhuslik

en: Transition
et: Olekusiire

en: Unavailable
et: Pole saadaval

en: Available
et: Saadaval

en: Columns
et: Veerud

en: Effect
et: Efekt
