Nivo Slider (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: General
ka: ზოგადი

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: Random
ka: შემთხვევითი

en: Effect
ka: ეფექტი
