Nivo Slider (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: Unavailable
my: မရရှိနိုင်ပါ
