Nivo Slider (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (24 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Delete
oc: Suprimir

en: Description
oc: Descripcion

en: Weight
oc: Pes

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Name
oc: Nom

en: Default
oc: Per defaut

en: Theme
oc: Tèma

en: Options
oc: Opcions

en: Published
oc: Publicat

en: Bar
oc: Barra

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Rows
oc: Rengadas

en: Random
oc: A l'azard

en: Transition
oc: Transicion

en: Unavailable
oc: Indisponible

en: Usage
oc: Utilizacion

en: Available
oc: Disponible

en: Columns
oc: Colomnas

en: Effect
oc: Effet

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
oc: Especificar las paginas en utilizant lors camins. Sasir un camin per linha. Lo caractèr «*» es un caractèr de remplaçament (tanben appelé joker o wildcard). Exemples de camins : %blog per la pagina du blog e %blog-wildcard per totes los blogs personals. %front representa la pagina d’accueil.

en: Slides
oc: Diapositivas
