Nivo Slider (8.x-1.1) - en to cy translation catalogue (17 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Delete
cy: Dileu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Weight
cy: Pwysau

en: The configuration options have been saved.
cy: Mae dewisadau ffurfweddu wedi ei gadw.

en: Name
cy: Enw

en: Default
cy: Diofyn

en: Theme
cy: Thema

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: General
cy: Cyffredinol

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Navigation
cy: Mordwyo

en: Not installed
cy: Heb ei osod

en: Random
cy: Ar hap

en: Effect
cy: Effaith
