Nivo Slider (8.x-1.1) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Delete
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Weight
kk: Салмағы

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Name
kk: Аты

en: Default
kk: Стандартты

en: Published
kk: Жарияланған

en: General
kk: Басты

en: Navigation
kk: Навигация

en: Not installed
kk: Орнатылмаған
