Nivo Slider (8.x-1.2) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Delete
az: Sil

en: Description
az: İzahat

en: Weight
az: Çəki

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: Theme
az: Tema

en: Options
az: Seçimlər

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: General
az: Əsas

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Rows
az: Sıralar

en: Random
az: Təsadüfi

en: Transition
az: Keçid

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Columns
az: Sütunlar

en: Effect
az: Effekt
