Nivo Slider (8.x-1.2) - en to ca translation catalogue (27 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Next
ca: Següent

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Description
ca: Descripció

en: Weight
ca: Pes

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Name
ca: Nom

en: Default
ca: Per defecte

en: Theme
ca: Tema

en: Options
ca: Opcions

en: Published
ca: Publicat

en: Prev
ca: Ant.

en: Configuration
ca: Configuració

en: Navigation
ca: Navegació

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Rows
ca: Files

en: Random
ca: Aleatori

en: Transition
ca: Transició

en: Animation speed
ca: Velocitat de l'animació

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Usage
ca: Ús

en: Columns
ca: Columnes

en: Effect
ca: Efecte

en: Light
ca: Clar

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ca: Especifiqueu pàgines utilitzant els seus camins. Introduïu un camí per línia. El caràcter '*' és un comodí. Camins d'exemple en són %blog per a la pàgina del bloc i %blog-wildcard per cada bloc personal. %front és la portada.

en: Dark
ca: Fosc
