Nivo Slider (8.x-1.3) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Title
is: Titill

en: Next
is: Næsta

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Delete
is: Eyða

en: Description
is: Lýsing

en: Weight
is: Vægi

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Name
is: Nafn

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Theme
is: Þema

en: Options
is: Möguleikar

en: Published
is: Birt

en: Prev
is: Fyrri

en: General
is: Almennt

en: Rows
is: Raðir
