Nivo Slider (8.x-1.3) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Next
sk: Ďalej

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Weight
sk: Váha

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Name
sk: Názov

en: Default
sk: Predvolené

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Options
sk: Nastavenia

en: Published
sk: Zverejnené

en: Effects
sk: Efekty

en: Prev
sk: Predch

en: General
sk: Všeobecné

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Rows
sk: Riadky

en: Random
sk: Náhodný

en: Installed
sk: Inštalované

en: Usage
sk: Využitie

en: Effect
sk: Efekt

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sk: Určte stránky použitím ich ciest. Vložte jednu cestu na riadok. Znak '*' je zástupný znak. Ukážkové cesty sú %blog pre stránku bloku a %blog-wildcard pre každý osobný blog. %front je hlavná stránka.
