Nivo Slider (8.x-1.4) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Delete
bg: Изтриване

en: Description
bg: Описание

en: Weight
bg: Тегло

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Name
bg: Име

en: Default
bg: По подразбиране

en: Options
bg: Параметри

en: Published
bg: Публикувано

en: General
bg: Общи

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Navigation
bg: Навигация

en: Not installed
bg: Не е инсталирана

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
