Nivo Slider (8.x-1.4-rc1) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Title
gl: Título

en: Next
gl: Seguinte

en: Delete
gl: Borrar

en: Description
gl: Descrición

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Default
gl: Predeterminado

en: Theme
gl: Tema

en: Options
gl: Opcións

en: Published
gl: Publicado

en: Prev
gl: Ant

en: General
gl: Xeral

en: Configuration
gl: Configuración

en: Navigation
gl: Navegación

en: Rows
gl: Filas

en: Random
gl: Aleatorio

en: Slider
gl: Deslizador

en: Usage
gl: Uso

en: Effect
gl: Efecto

en: Dark
gl: Escuro

en: Weight for @title
gl: Peso para @title
