Nivo Slider (8.x-1.4) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Delete
lv: Dzēst

en: Description
lv: Apraksts

en: Weight
lv: Svars

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Name
lv: Nosaukums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Theme
lv: Tēma

en: Options
lv: Iespējas

en: Published
lv: Publicēts

en: General
lv: Galvenie

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Rows
lv: Rindas

en: Random
lv: Nejaušs

en: Transition
lv: Pāreja

en: Installed
lv: Instalēts

en: Usage
lv: Izmantošana

en: Columns
lv: Kolonnas

en: Effect
lv: Effekts

en: Weight for @title
lv: Svars @title
