Noahs Page Builder (1.0.0) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Content
os: Мидис

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Size
os: Ас

en: Image
os: Сурæт

en: Center
os: Центр

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: Time
os: Афон
