Noahs Page Builder (1.0.0) - en to te translation catalogue (31 entries)

en: Forms
te: ఫారాలు

en: Title
te: శీర్షిక

en: Content
te: సారము

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Size
te: కొలత

en: default
te: అప్రమేయం

en: Link
te: లింకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Top
te: పైన

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: Time
te: సమయం

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: General
te: సాధారణ

en: Day
te: రోజు

en: Color
te: రంగు

en: Save changes
te: మార్పులను భద్రపరచు

en: Position
te: స్థానం

en: Close
te: మూసివేయి

en: Save settings
te: అమరికలు దాచు

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Style
te: శైలి

en: Page settings
te: పుట అమరికలు

en: About
te: గురించి

en: Direction
te: దిశ
