Noahs Page Builder (2.0.0) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Default
pa: ਮੂਲ
