Noahs Page Builder (2.0.0) - en to ps translation catalogue (37 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Size
ps: كچه

en: default
ps: تلواله

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Center
ps: منځ

en: Default
ps: تلواله

en: Time
ps: وخت

en: URL
ps: پته (URL)

en: Text
ps: متن

en: Add content
ps: منځپانګه زیاتول

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: General
ps: ټوليز

en: Day
ps: ورځ

en: Align
ps: پرليكول

en: Color
ps: رنګ

en: Button
ps: تڼۍ

en: Save changes
ps: بدلونونه خوندي کول

en: Position
ps: ځاى

en: Close
ps: تړل

en: Save settings
ps: امستنې خوندي کول

en: Buttons
ps: تڼیګانې

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Seconds
ps: سانیې

en: Style
ps: ډول

en: Select
ps: غوره

en: Grid
ps: ځاليز

en: Space
ps: تشه

en: About
ps: په اړه

en: Target
ps: موخه

en: Styles
ps: ډولونه
