Noahs Page Builder (2.0.1) - en to am translation catalogue (19 entries)

en: Forms
am: ቅፆች

en: Title
am: ዓርእስት

en: Content
am: ይዞታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: Time
am: ሰዓት

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Horizontal
am: አግድም

en: Color
am: ቀለም

en: Position
am: ቦታ

en: Close
am: ዝጋ

en: Save settings
am: ቅንብሮቹን አስቀምጥ

en: Direction
am: አቅጣጫ

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች
