Noahs Page Builder (2.0.1) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ

en: Add content
lo: ເພີ້ມເນື້ອໃນ
