Noahs Page Builder (2.0.1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Time
ta: நேரம்

en: Color
ta: நிறம்
