Noahs Page Builder (2.0.2) - en to gl translation catalogue (62 entries)

en: Forms
gl: Formularios

en: Title
gl: Título

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Size
gl: Tamaño

en: default
gl: predeterminado

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Center
gl: Centrar

en: Container
gl: Contedor

en: Save
gl: Gardar

en: Font
gl: Fonte

en: Default
gl: Predeterminado

en: Background Color
gl: Cor de fondo

en: Top
gl: Superior

en: Icon
gl: Icona

en: Time
gl: Hora

en: Text
gl: Texto

en: Icons
gl: Iconas

en: Separator
gl: Separador

en: Link Title
gl: Título da ligazón

en: Add content
gl: Agregar contido

en: Bottom
gl: Botón

en: Gallery
gl: Galería

en: Heading
gl: Cabeceira

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: General
gl: Xeral

en: Colors
gl: Cores

en: Day
gl: Día

en: Align
gl: Aliñar

en: Loop
gl: Bucle

en: Color
gl: Cor

en: Button
gl: Botón

en: Save changes
gl: Gardar cambios

en: Position
gl: Posición

en: Close
gl: Pechar

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Token
gl: Símbolos

en: Controls
gl: Controis

en: Buttons
gl: Botóns

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Seconds
gl: Segundos

en: Style
gl: Estilo

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Relative
gl: Relativo

en: Grid
gl: Grella

en: Space
gl: Espazo

en: Page settings
gl: Axustes da páxina

en: About
gl: Información

en: Target
gl: Destino

en: Fonts
gl: Fontes

en: Direction
gl: Dirección

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: View page
gl: Ver páxina

en: Absolute
gl: Absoluto

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Styles
gl: Estilos
