Noahs Page Builder (2.0.4) - en to ml translation catalogue (22 entries)

en: Forms
ml: ഫോമുകള്‍

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Images
ml: ചിത്രങ്ങൾ

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Type
ml: തരം

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: default
ml: സ്വതവേ

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Center
ml: കേന്ദ്രം

en: Name
ml: പേര്

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Icon
ml: ഐക്കൺ

en: Time
ml: സമയം

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Code
ml: കോഡ്

en: Day
ml: ദിവസം

en: Color
ml: നിറം

en: Save settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കു

en: Direction
ml: ദിശ
