Noahs Page Builder (2.0.4) - en to sq translation catalogue (20 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Size
sq: Madhësia

en: Reset
sq: Rifillo

en: default
sq: e prezgjedhur

en: Link
sq: Lidhje

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Time
sq: Ora

en: URL
sq: Adresa URL

en: Url
sq: Adresa Url

en: Code
sq: Kodi

en: Color
sq: Ngjyra

en: Save settings
sq: Ruaj parametrat

en: About
sq: Informacione

en: Direction
sq: Orientimi
