Noah's Page Builder (2.1.8) - en to eo translation catalogue (46 entries)

en: Forms
eo: Formularoj

en: Slideshow
eo: Bildoserio

en: Title
eo: Titolo

en: Images
eo: Bildoj

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Read more
eo: Legu pli

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Size
eo: Grandeco

en: Reset
eo: Restarigu

en: default
eo: defaŭlto

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: Font
eo: Tiparo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Time
eo: Tempo

en: View
eo: Vidu

en: hidden
eo: kaŝita

en: Text
eo: Teksto

en: Icons
eo: Bildsimboloj

en: All
eo: Ĉiuj

en: Add content
eo: Aldonu enhavon

en: Url
eo: URL

en: Inline
eo: en linio

en: Revisions
eo: Malfaroj

en: Desc
eo: malkreske

en: Code
eo: Kodo

en: Day
eo: Tago

en: Color
eo: Koloro

en: Button
eo: Butono

en: Position
eo: Loko

en: Save settings
eo: Konservu agordojn

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Revert
eo: Malfari

en: Apply
eo: Apliku

en: Page settings
eo: Paĝaj agordoj

en: Stars
eo: Steloj

en: Direction
eo: Direkto

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
