Noah's Page Builder (2.7.1) - en to et translation catalogue (126 entries)

en: Forms
et: Vormid

en: Slideshow
et: Slaidiseanss

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Images
et: Pildid

en: Next
et: Järgmine

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Read more
et: Loe edasi

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Home page
et: Avaleht

en: Tag
et: Sildid

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Size
et: Suurus

en: Reset
et: Tühista

en: default
et: vaikimisi

en: Image
et: Pilt

en: Center
et: Keskel

en: Container
et: Konteiner

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Font
et: Kirjastiil

en: Default
et: Vaikimisi

en: Move
et: Liiguta

en: Top
et: Ülesse

en: Icon
et: Ikoon

en: Time
et: Aeg

en: View
et: Kuva

en: hidden
et: peidetud

en: Section
et: Sektsioon

en: Updated
et: Uuendatud

en: Text
et: Tekst

en: Icons
et: Ikoonid

en: Attachment
et: Manus

en: Created
et: Loodud

en: Separator
et: Eraldaja

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: All
et: Kõik

en: Add content
et: Lisa sisu

en: Bottom
et: Alumine

en: Inline
et: Samal real

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Gallery
et: Galerii

en: Heading
et: Pealkiri

en: Up
et: Üles

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Prev
et: Eelmine

en: Desc
et: Kahanev

en: Code
et: Kood

en: General
et: Üldine

en: Border
et: Piirjoon

en: Day
et: Päev

en: Start
et: Algus

en: End
et: Lõpp

en: Align
et: Joondus

en: Loop
et: Silmus

en: Color
et: Värv

en: Button
et: Nupp

en: Clone
et: Klooni

en: Down
et: Alla

en: Position
et: Asukoht

en: Close
et: Sulge

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Controls
et: Nupud

en: Fixed
et: Fikseeritud

en: Revert
et: Lähtesta

en: Buttons
et: Nupud

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: The message has been sent.
et: Teade on saadetud.

en: Seconds
et: Sekundid

en: Style
et: Stiil

en: Unset
et: Määramata

en: Changed
et: Muudetud

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Themes
et: Teemad

en: Tabs
et: Sakid

en: Apply
et: Rakenda

en: Select
et: Vali

en: Copy
et: Kopeeri

en: Relative
et: Suhteline

en: Grid
et: Ruudustik

en: Space
et: Ruum

en: Loading
et: Laadimine

en: Local
et: Kohalik

en: Page settings
et: Lehekülje sätted

en: Offset
et: Nihe

en: Paste
et: Aseta

en: About
et: Programmist

en: Column
et: Tulp

en: Target
et: Siht

en: Direction
et: Suund

en: Widgets
et: Vidinad

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Slash
et: Kaldkriips

en: Card
et: Kaart

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Styles
et: Stiilid

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Asc
et: Kasvav

en: Edit Image
et: Muuda pilti

en: Shown tabs
et: Näidatavad sakid

en: Select tabs being shown in the block
et: Vali plokis kuvatavad sakid

en: Show primary tabs
et: Kuva peasakke

en: Show secondary tabs
et: Näita sekundaarseid vahelehti
