Noahs Builder Theme (1.0.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Core
be: Ядро

en: Text
be: Тэкст

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы
