Noahs Builder Theme (1.0.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Content
cy: Cynnwys

en: Core
cy: Craidd

en: Text
cy: Testun

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn

en: Style
cy: Arddull
