Noahs Builder Theme (1.0.0) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: Font
id: fonta

en: Text
id: Teks

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Style
id: Gaya

en: Tabs
id: Tab

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: Primary tabs
id: Tab primer

en: Secondary tabs
id: Tab sekunder

en: Submitted by @author_name on @date
id: Dikirim oleh @author_name pada @date
