Noahs Builder Theme (1.0.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Content
mr: साहित्य

en: Font
mr: मुद्रावर्ग

en: Core
mr: मूळ

en: Text
mr: अक्षर
