Noahs Builder Theme (1.0.0) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Font
nl: Lettertype

en: Core
nl: Kern

en: Text
nl: Tekst

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Style
nl: Stijl

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date
