Noahs Builder Theme (1.0.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Font
eo: Tiparo

en: Text
eo: Teksto

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio
