Noahs Builder Theme (1.0.1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: Font
is: Leturgerð

en: Core
is: Kjarni

en: Text
is: Texti

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Style
is: Stíll

en: Tabs
is: Flipar
