Noahs Builder Theme (1.0.1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Text
kk: Текст

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме
