Noahs Builder Theme (1.0.1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Text
ps: متن

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Style
ps: ډول

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل
