Noahs Builder Theme (1.0.1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Core
ug: سېستىما يادروسى

en: Text
ug: تېكىست

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Tabs
ug: جەدۋەل
