Noahs Builder Theme (1.0.2) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Text
bs: Tekst

en: Style
bs: Stil

en: Tabs
bs: Tabovi

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi
