Noahs Builder Theme (1.0.2) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Font
kn: ಅಕ್ಷರ ಶೈಲಿ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು
