Noahs Builder Theme (1.0.2) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: Font
mn: Фонт

en: Text
mn: Текст

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг
