Noahs Builder Theme (1.0.2) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Core
pt: Núcleo

en: Text
pt: Texto

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Style
pt: Estilo

en: Tabs
pt: Separadores

en: Skip to main content
pt: Passar para o conteúdo principal

en: Primary tabs
pt: Separadores primários

en: Secondary tabs
pt: Separadores secundários
