Noahs Builder Theme (1.0.6) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Content
am: ይዞታ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Tabs
am: ትሮች

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች
