Noahs Builder Theme (1.0.6) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Core
hu: Alaprendszer

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Tabs
hu: Fülek

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Cookies
hu: Sütik

en: Cart is empty.
hu: A kosár üres

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban

en: HTML5, SASS, Responsive grid starter theme.
hu: Egy HTML5-öt és SASS-t használó, reszponzív rácson alapuló kezdősmink.
